.

.

KESYOO 12PCS Шишиња Шампањ Бонбони Шише Кутија Туш Партија ќе се Сретне Јасна

KESYOO 12PCS Шишиња Шампањ Бонбони Шише Кутија Туш Партија ќе се Сретне Јасна

DEN 282.00
Залиха

Материјал : Пластични Боја : Јасно шише + сребро капак Количина : 12 компјутери Висина : Околу 10см / 3.9 инчен Дното дијаметар : Околу 4.5 cm / 1.8 инчен шише Шампањ во облик на сад со сјајна сребрена отстранлив капак дното панел овозможува лесен пристап за да се пополни/remove бонбони Идеален за стави во бонбони, монистра, песок, сув цвет и така натаму Одличен избор за декорација или ја прати како подарок Пакет Вклучува : 12 x Шампањ бонбони шишиња.

R

Избор на клиент