.

.

1999 Topps Бејзбол Хоби Factory Set (462)

1999 Topps Бејзбол Хоби Factory Set (462)

DEN 1558.80
Залиха

Оваа 1999 Topps Бејзбол Factory Set е Хоби верзија.Вклучува Серија 1 И 2. Сет содржи 462 картички.Заградени собата е фабрички запечатени.Одличен подарок за било бејзбол фан!.Секој фабрички запечатени сет содржи 462 база на картички, вклучувајќи 78 subset картички (12 Двострано Лига Лидери, 21 Перспективи, 14 Нацрт Зема, 5 Сезона Моменти, 1 Mc Gwire ЧАС Снимање > Една од 70 различни верзии случајно е вметната во секој сет, 11 Сите-Topps, 1 Sosa HR Парада > Еден од 66 различни верзии случајно е вметната во секој сет, 5 Strikeout Кралевите и 8 - 1998 Светската Серија Моменти).

R

Избор на клиент