.

.

ZUER Протеза Бањи,Лажни Заби Складирање Кутија Носителот, Преносни PP Протеза Бања Случај со Цедилка Кошница, се Користи за Чување на Протези,Протези,Накит,Pacifiers,Pinks

ZUER Протеза Бањи,Лажни Заби Складирање Кутија Носителот, Преносни PP Протеза Бања Случај со Цедилка Кошница, се

DEN 95.52
Залиха

1. На протезата се бања кутија првенство е направен од PP материјал.Таа донесува двоен слој за дизајн со виси кошница во внатрешноста, која може да ја игра улогата на филтрирање и сушење. 2. Големината на забната протеза складирање кутија носител е 3.78×3.78×2.68 инчи, што е пренослив и се погодни за семејството употреба или патување. 3. Протеза чаша со цедилка е многу погодна за секојдневно чистење на протезата.Тоа може да се сместат протези, протези, накит, pacifiers и други мали предмети. 4. Производот содржи pinks протеза случај. 5. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.Протеза Бањи,Лажни Заби Складирање Кутија Носителот, Преносни PP Протеза Бања Случај со Цедилка Кошница, се Користи за Чување на Протези,Протези,Накит,Pacifiers,Pinks.

R

Избор на клиент