.

.

DecorRack Сет од 4 Житни Чинии, Супа Сад за Салата, Овошје, Десерт, Ужинка, Мала Порција и Мешање на Чинии, BPA Free - Пластика, да се Загрози Доказ и Трајни, Сина, 28 оз (Сет од 4)

DecorRack Сет од 4 Житни Чинии, Супа Сад за Салата, Овошје, Десерт, Ужинка, Мала Порција и Мешање на Чинии, BPA

DEN 143.76
Залиха

Голема Вредност!Сет од 8 Пластични Житни Чаши.Обновливи Пластични Житни Сад е да се Загрози Доказ и Побезбедни Од Порцелан или Стакло, Одлична за Надвор, Патио, Деца Партии, Кампување, Базен и Отворен Пикник, 7 x 7 x 2.5 инчен, 28 оз.Шарени Пластични Доделување Боул може да се користи за Супа, Житарки, Салата, Овошје, Десерт, Овошје или како Мали Мешање Чаши.Разноврсна Трајни производи од Жита Пластични Чаши и Чинии Супа, Трајни, мала Тежина, Лесно да се Носат и Здрав, Подобар Квалитет во Споредба со Расположливиот Dinnerware.Топ Рек машина за миење Садови Безбедно, Микробранова печка Безбедно, Направени од – BPA Free – Полипропилен Материјал, Пластовидно.

R

Избор на клиент