.

.

GYMEIJYG за Безбедност на Децата Нето, Качување Ткаени Јаже Оркестарот Нето Заштита Ограда Носат-Отпорни, Најлон 6mm Пергола Пребивање Градинка Декорација Нето (Боја : М?

GYMEIJYG за Безбедност на Децата Нето, Качување Ткаени Јаже Оркестарот Нето Заштита Ограда Носат-Отпорни, Најлон

DEN 374.40
Залиха

[Безбедност нето] Мека најлон материјал, силна, силна, рачно изработени, парична казна изработка; долг животен век, не се изгубат нето тока, безбедна и убава. [Плетени јаже нето] рачно изработени, умерена мекост, нето тежина до 200 кг, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг работен век, и се повеќе издржливи. [Партиција нето] Употреба на овој производ како ограда за да се лесно да ја подели областа за да се спречи другите да влезат во вашата соба, и тоа исто така може да се користи за да се изолира спротивставени домашни миленици. [Мултифункционален] Семејство балкон и оградата балкон по скалите за безбедност на мрежи, анти-висок пад, итн.зајакнување на заштита; домови, тема партија хотели, хотели, кафулиња, книжарници, ресторани, суспензии, итн. [Безбедност на децата Нето] Обезбеди безбедна средина за играње на децата на оградата.Имајте деца или домашни миленици безбедно.Тоа исто така може ефикасно да се спречи детето главата и телото од преминувањето на патеката, да се осигура безбедноста на детето.Големина : 2x10m | Боја : Мулти-обоени.

R

Избор на клиент