.

.

SURNIE Отворено String Светлина Пол - Надвор Метал Виси Столбови за Патио Палубата String Светла Пост - 2 Пакет 9FT Носителот со Кука Стојат Висат Осветлување - Наводнување на Д

SURNIE Отворено String Светлина Пол - Надвор Метал Виси Столбови за Патио Палубата String Светла Пост - 2 Пакет

DEN 2879.76
Залиха

АНТИ- 'РЃА И ВОДООТПОРЕН : На бистри светлина пол е направен од премија од не' рѓосувачки челик метал.Светлината string пол со виси кука пост да се одржи вашите декоративни LED осветлување, крушка, ламба, или некои знаме.СИЛНА СТАБИЛНОСТ : 9ft отворено festoon пол е толку здрав стабилен со 4-Вилушка, бистри string светлина столбови што може да останеме цврсти пост од силниот ветер и дожд.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата надвор црна стил светлина столбови се 2 пакет и дизајн толку преносни.Отворено пост за string светла со средината конектор прави string осветлување полјаците да не падне или да се наведнуваат.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Овие string светлина мислења за надвор се залагаме за бистри осветлување или партија украси, патио палубата осветлување пол континуирано за надворешна градина потреби, кампување, двор, свадба партија, и метал пол стојат најдобро за фестивалот DIY декоративни, Божиќ, ноќта на Вештерките, итн.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : 12 месеци грижете се-бесплатно гаранција, бесплатен замена, или целосно враќање на средствата.Ако имате било какви прашања во врска со отворено стои string светлина мислења, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата служба за корисници тим ќе бидат повеќе од среќни да ви помогнат да го надминете проблемот.Светла До Вашиот Поглед : На домот осветлување виси на string светлина мислења за надвор е удобен и убава, столбови да се одржи на отворено string светилки може да висат светла за надвор предводена за да заличи на темно отворено ноќ и да ви се загрее.Совршен За Сите Прилики : отворено стои столбови за осветлување виси string светла кои се користат во надворешниот двор, двор, градина; 9 ft бистри пол за string светилки може да се користи за важни фестивали декоративни како роденденски забави, свадби, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година и сл.Патио осветлување пол го прави на сите видови на различни светла, знамиња, фенери, мејсон тегли funs. ● Боја : Црна Песок. ● Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. ● Пакет Димензии : 50.7 x 6.3 x 3.8 инчи. ● Објект Тежина : 10.11 фунти. ● Големина : 2 Пакет.

R

Избор на клиент