.

.

Една од Долче & Gabbana тоалетната вода Спреј 3.3 оз Мажи

Една од Долче & Gabbana тоалетната вода Спреј 3.3 оз Мажи

DEN 1704.00
Залиха

D & G НА ЕДЕН од Долче & Gabbana 3.3 ОЗ тоалетната вода СПРЕЈ НОВИ во Кутија за Мажи.Топ Белешки : Coriander, Грејпфрут, Василиј.Блискиот Белешки : Ѓумбир, Портокалова Боја, Cardamom.База Белешки : Килибар, Cedar, Тутун.Една е прекрасен ориентални зачинета мирис кој има одлична комбинација на grapfrult, ѓумбир и портокалова боја.Помеша совршено со cedarwood, coriander и босилек тоа е без запирање мене сега мирис.Дизајн на куќа : Долче & Gabbana.Мирис име : Оној на Мажите.Пол : Мажи.Категорија : Парфем.Тип : Мирис.Sub Type : EDT Спреј.Големина : 3.4 оз.Стил : THOMTS34 F.Бар код : 3423473021209. Еден Мажи / Долче & Gabbana EDT Спреј 3.4 оз (100 ml) (м).Овој објект е валидна само за испорака во Соседни сад.

R

Избор на клиент