.

.

Rvinyl Rtint Светлата Нијанса Опфаќа Компатибилен со Фолксваген Буба 2012-2017 - Апликација Полнење

Rvinyl Rtint Светлата Нијанса Опфаќа Компатибилен со Фолксваген Буба 2012-2017 - Апликација Полнење

DEN 2184.00
Залиха

1 Брзо Првично (4 мл.спреј шише). 1 Брзо Tac (4 мл спреј шише). 1 Брзо Бришење (4 мл спреј шише). 1 Апликација Squeegee ќе toughen до изгледот на вашето возило и да додадете некои стил на вашата пред крајот.Додека овие надградби испорача многу естетски бенефиции, ќе најдете дека тоа што ги применува на багра продавница или detailer команди висок надомест.Тоа е зошто Rvinyl создаде широк спектар на производи дизајнирани специјално за редизајн и DIY ентузијасти.Ќе бидете во можност да се постигне изгледот што го сакате, но тоа за многу помалку од она што youd плаќаат за да имаат професионални го инсталирате.Затоа што сите производи се дизајнирани за nonpermanent инсталација, ќе бидат во можност да ги променувате до изгледа кога сакаш без да се оштети вашето возило.Светлата боја ви овозможи да се создаде шоу-достоен автомобил брзо и лесно.Иако фарови може да се направи до мал дел од вашето возило, пушењето нив може да додадете стилски акцент кој одговара на вашиот стил и да се дава на вашето бебе некои личност.Додека светлата боја на чад може да помогне да се подобри изгледот на вашиот автомобил, камион или SUV, таа обезбедува многу практични и перформанси бенефиции како добро.Со светлата филм инсталиран, вашиот автомобил ќе имаат екстра заштита од нечистотија, валкано и патот остатоци.Без разлика која боја да изберете, на багра ќе го заштити вашиот светлата и да се спречи облачно израстоци кои може да се направи е тешко за светлината да блесне преку.Додавање на боја над вашиот фарови, исто така, додава заштита од штетните УВ зрачење.

R

Избор на клиент