.

.

Убавината Бар 24k Златна Лицето Massager, Т Форма Електрични Лице Massager Кожата на Лицето за Нега на Кожата Алатки

Убавината Бар 24k Златна Лицето Massager, Т Форма Електрични Лице Massager Кожата на Лицето за Нега на Кожата Алатки

DEN 383.76
Залиха

❤ Она што е во Кутијата – Лице massager за нега на кожата алатки*1. Оваа козметичка нега на кожата алатка им помага на лицето и кожата да изгледа помлада и може да се комбинираат со производи за нега на кожата и да се промовира подобра апсорпција. ❤ Напојување – Бара еден АА батерии (не се вклучени); дршката може да се користи "во" или "надвор", Т форма е дизајниран за Околу 6000 vib.по/мин. ❤ Значајни Специјален Подарок – 24k злато лицето на лентата за алатки за нега на кожата доаѓа во убаво дизајниран пакет на услуги, што може да биде значајно подарок за постар, мајка, баба, сопруга, ќерка, сестра. ❤ Видлива Трансформација – Се драматични убавина резултати, Зрачи вашата убава кожа.Секојдневна употреба на лицето massager ќе го направи вашето лице и кожата да изгледа помлада. ❤ Прифатлива Квалитет – Со доследна употреба на оваа massager, може да се види разлика за помалку од цената на вреди една недела на lattes!Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми или прашања.Ние вредност задоволството на клиентите пред сè друго.Во малку, како и 5 минути за една ноќ може да се земе вашата нега на кожата на сосема ново ниво.Да fitswell да го секој агол на лицето, Може да се комбинираат со производи за нега на кожата и да се промовира подобра апсорпција.Можат да уживаат во масажа на лице, а земајќи бања поради посебни водоотпорен дизајн.Направи да уживате во удобноста искуство.

R

Избор на клиент