.

.

SenVady 200 Џебови 3 инчен Мини Фото Албум за Fujifilm Instax Мини 11 7s 8 8+ 9 25 20 50-тите и 70 90 Polaroid Snap LiPlay Линк Фото Печатач Инстант Камера Книга Име Картичка Hoder (200 Џебови, СТП Транспа

SenVady 200 Џебови 3 инчен Мини Фото Албум за Fujifilm Instax Мини 11 7s 8 8+ 9 25 20 50-тите и 70 90 Polaroid

DEN 287.76
Залиха

КОМПАТИБИЛЕН СО : инстант камера филм преземени од страна на Fujifilm Instax Мини 11 /7s /8 /8+ /9 /25 /26 /50-тите /70 /90/ Fujifilm Instax СП-1 СП-2/ Polaroid ПИК-300 P/ Polaroid Z2300/ LG PD 233/ LG PD 239/ Име Картичка.МАТЕРИЈАЛ : ПВЦ капак и јасно PVC внатрешни џебови се направи стилски.Светлината во тежина и издржливи.Многу модата и удобен.Голема зачуваат и да се прикаже патот за фотографии.ГОЛЕМИНА : овој мини албум џеб големина е за 2,5*3.5 инчи, може да се одржи 200 филмови во вкупно, содржи 25 индивидуални страници со 2 внесува по страна [8 слики по страница], отвори како книга, за лесно прегледување.Одлично за зачувување и прикажување слики.ПРЕНОСНИ : светлина и мека корица ти дава удобно се чувствуваат, што го прави ќе сакаат да се стави надолу и задржете го во вашата рака за цело време.И тоа е центар на јачината на звукот и лесни функција ви овозможи да се носите во вашата торба за да ги покажете вашите најдобри инстант камера филм со вашите пријатели и семејство.ФУНКЦИЈА : практичен дизајн и исклучителна обврзувачки технологија се направи тоа, на исклучителен уметнички дела.Светла желе покрие ќе го направи ѕвезда фотографии повеќе убава и шармантна.Во прилог, ние ќе се презентира 3 ласерски налепници со случајни обрасци за да ви овозможи да се доживее забава на DIY.Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите, особено оние со Instax мини камери.Оваа 3 инчен мини албум компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 /7s /8 /8+ /9 /25 /26 /50-тите /70 /90/ Fujifilm Instax СП-1 СП-2/ Polaroid ПИК-300 P/ Polaroid Z2300/ LG PD 233/ LG PD 239/ Име Картичка.Џеб големина е за 2,5*3.5 инчи, може да се одржи 200 филмови во вкупно, содржи 25 индивидуални страници со 2 внесува по страна [8 слики по страница], отвори како книга, за лесно прегледување.Одлично за зачувување и прикажување слики.

R

Избор на клиент