.

.

Ај Оди Брендон Табличка Рамка со Американското Знаме на Квалитетот на Метал Алуминиум Црн Автомобил Покритие Ознака Носителот Рамки со 2 Дупки и Завртки 12 x 6 Инчи Д?

Ај Оди Брендон Табличка Рамка со Американското Знаме на Квалитетот на Метал Алуминиум Црн Автомобил Покритие Ознака

DEN 1010.40
Залиха

【Материјал】На табличка рамката е направена од премиум квалитет на алуминиум, кој е издржлив за долготрајна употреба. 【Големина】На табличка рамка мерки за 12" x 6" , кој одговара на повеќето Америка и Канада Авто табличка. 【Уникатен Дизајн】Нашите табличка рамка со земја знаме дизајн е уникатен и стилски, со што ќе се привлечат сите внимание. 【Пакет се Вклучени】1 x табличка рамка(вклучувајќи завртки). 【По продажба на Услуги】Ако сте незадоволни со нашите табличка рамка, вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време.Добредојдовте Тука!Дали би сакале да додадете патриотски изглед на вашиот автомобил?Нашите табличка рамки со земја знаме дизајн ќе биде вашиот најдобар избор, што може да се фати други " очи секаде каде што ќе се вози. ✦Автомобил Додаток Изработени од високо квалитетни алуминиумски лим.Мерки 12" X 6", кој одговара на секој автомобили' регистарски таблички во U. S. и Канада.Сет од заврши завртки е вклучена, кој е лесно да се инсталира и не бара посебни алатки. ✦Внимание ве Молам Нашите табличка рамка се продаваат Поединечно.Сега да го додадете во количката и да почне вашиот пријатно патување! Ви благодариме за посетата на нашата продавница, да имаат убаво време за шопинг! .

R

Избор на клиент