.

.

Foot Spa/Бања Massager со Топлина, Меурчиња, Вибрации, Материјал Кутија Педикир Нога Када, Нога Soaker 14 Масажа на Ролки за Смирување и Утеха Нозе

Foot Spa/Бања Massager со Топлина, Меурчиња, Вибрации, Материјал Кутија Педикир Нога Када, Нога Soaker 14 Масажа

DEN 1247.76
Залиха

【Безбедно и висок квалитет】 Прегреат заштита, висока безбедност и квалитет. 【Едноставна операција и прилагодлива температура】 Со еден клик ви се отвори нога масажа функција и да се прилагоди на температурата на водата во зависност од вашите потреби.Ве молиме прочитајте го ова упатство и да се разбере тоа темелно пред инсталацијата и работата.◾Мали Материјал Кутија & Педикир Камен : Можете да го користите подножјето спа материјали, како и ливчиња од роза и бања сол.По масажата, се отстрани нечистотијата и мртвите кожата со триење на ногата на вградениот педикир камен.5 (Мажи)Температура Опсег : 95℉-118℉Моќ : 400 WVoltage : 120 V 60 Hz Package : 1x Нога Спа Massager Notes : 1. Корисникот прирачник обезбедува детална спецификација на производот, работа и предупредување информации.Спецификација : Материјал : ПП +ABSWeight : 3.4 lbs Overall Димензии : 15. 【Подобрување на Т-облик удобно ролери】 14 масажа ролки (не отстранлив) се инсталирани на долниот дел на ногата бања. 【Брзо Греење & Топли нозе】 digital control panel е лесен за употреба.Уживајте во удобни и релаксирачки Нога Спа Масажа дома!◾Стабилно Греење Температура : Одржување stably на претходно поставената температура (95-118℉) за да се состои, темелни удобност што се донесе крајна релаксација.87"(H) Max Нога Големина : 13.Имајте пријатна за вашата нога бањата.Чувајте го ова упатство за идна употреба.

R

Избор на клиент