.

.

TYM Прирачник МРАЗ Дробилката, Преносни МРАЗ Дробилката со МРАЗ Кутија е Цврсти и Издржливи, Погоден за Домашни, БАР, Ладни пијалаци Продавница, Кафе Продавница.

TYM Прирачник МРАЗ Дробилката, Преносни МРАЗ Дробилката со МРАЗ Кутија е Цврсти и Издржливи, Погоден за Домашни,

DEN 1725.60
Залиха

★КАРАКТЕРИСТИКИ : прирачник чудак е лесно да се врти рачката за да се направи сладолед шишарки, лапавица, замрзнати коктели, кршен мраз за освежувачки пијалоци, итн.За ладно сечено човек, одржување на вашиот расиплива храна свежа е дури и подобро.Го користиме во мраз кофа, па гостите можат слободно да се земе мраз како пијалок. ★КОРИСТ : повеќе прецизно сечење нож може да scrape мраз побрзо и поефикасно отколку нормално ножот, и лесно може да се управува од детството до староста,。. ★КВАЛИТЕТ : Лесен за користење, лесен за чистење, лесно да се носат и лесен за чување.Преносни рачна работа дизајн може да помогне да се избричи мраз, снег конуси, дури и кога нема електрична енергија, и може да се пие интересни пијалоци дури и на отворено。. ★Поле НА ПРИМЕНА : преносни и лесен-за-свиок рака чудак дизајн не бара електрична енергија.Кога го користите овој прирачник мраз дробилката во кујната, не заземаат штекер или да ја користите над неа во текот на скара.Лесен и пренослив, погоден за кампување, пловењето, заостанува, партиите децата, итн. ★ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА:Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот по-продажбата на тимот, ние обезбеди 15 дена безусловна наплата и 1 месец гаранција за квалитет.Оваа мраз дробилката има мали честички, погоден за ладни пијалоци, млеко чај, пијалаци, бар коктели, итн.Име : Рачно изработени мраз дробилката, апарати за домаќинство мраз machine Material : ABS/нерѓосувачки steel Weight : 1.04 kg Size : 24.5*14.5*13.5 cm Package details1*Упатство мраз crusher We ви обезбеди 15 дена од денот на безусловна наплата и 30 дена од гарантна услуга.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : производ големина е рачно мери, не може да биде малку грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

R

Избор на клиент