.

.

Извлечете Зачин Рек Организатор на Кабинетот, Тешки Слајд Надвор Зачин Решетката 2 Ниво за Кујната Кабинет и Плакарот, Леќата Организаторот за Зачини, Сосови, Тегли

Извлечете Зачин Рек Организатор на Кабинетот, Тешки Слајд Надвор Зачин Решетката 2 Ниво за Кујната Кабинет и Плакарот,

DEN 719.76
Залиха

【Мерка Вашиот Кабинет Првиот】- Ова се повлече зачин рек големина на : 5"x 11"x11", која треба најмалку 5-1/2"широк x 11-1/2"длабоко x 13"висок кабинет простор.Повеќето кабинет и провизии ќе се исполнат условите. 【Совршен Зачин Решетката за Тегли, Шишиња, Лименки, Зачини】- Имаше доволно со неуредна тегли и шишиња во кабинетот и плакар ?Сакате сите ваши мали парчиња се добро организирани во ограничен простор и да ги собереш погодно ?Овој слајд надвор зачин решетката е токму она што ви треба, кујната кабинет ќе биде чист и јасен со тоа, нема потреба да се празни од половина содржината да се најде потребни зачини, едноставно слајд надвор и ги собереш. 【Тешки Слајд Надвор Зачин Рек】- целиот слајд од леќата решетката е направен од тешки нерѓосувачки челик со хром заврши, кој е здрав, анти- ' рѓа и долготрајни за многу години.Исто така, на дното топката имајќи глајд модели систем е 2022 ново надградува, многу повеќе непречено да се лизна надвор од старата верзија. 3pcs екстра куки за вашата DIY и висат мали парчиња. 【Брза и Лесна Инсталација】- Никогаш не треба да се грижите за инсталација премногу тешка за вас, детали инструкции ќе ви покаже како да го инсталирате чекор по чекор, сите потребни хардвер се вклучени во пакет, едноставно се инсталира во кабинет со неколку едноставни завртки.Исто така, главните делови на спајс решетката се монтажни, па можете да го исчистите сите делови на рек темелно и ги чува лесно кога не го користите. 【Зошто да го одберете НАС ?】- Ние сме компанија специјализирана во развој и дизајн на апарати за домаќинство организација и складирање на производи, сите наши производи помина строгата квалитет проверка пред превозот на нашите клиенти, и ние нудиме бесплатен замена за сите купување.Ние нема да ве изневерам и ние секогаш ќе тука во вашата услуга !.Големина : 5 Инчен Ширина.

R

Избор на клиент