.

.

Брз Сјај Мулти Површината Концентрирани Кат Почиста 27oz, 6Pk | Употреба на дрвени предмети, Ламинатни, Луксузни Винил Штица LVT, Плочка & Камен | Нечистотија Растворање и

Брз Сјај Мулти Површината Концентрирани Кат Почиста 27oz, 6Pk | Употреба на дрвени предмети, Ламинатни, Луксузни

DEN 1026.00
Залиха

Може да се применат за да се тврдо, ламинатни, LVT-Луксузни Винил Плочи, LVP-Луксузни Винил Штица, плочка и камен подови.Природно чисти нечистотијата, маснотии и scuff марки без груби бази или амонијак и не start-up или dulling, леплива, мрсна остатоци.Концентрирани кат почиста – секоја од 27-Течност унца шише прави до 6 литри на подот почиста.Брз Сјај концентрирани кат почиста ги исполнува САД ЕПА стандарди за побезбеден избор на производи.Направен во САД.Големина : 6 Шишиња Од завршувањето на секојдневните чистење, Брз Сјај производи се обезбеди најнапредна технологија и еколошки одговорни решенија достапни за секоја фаза во животот.Брз Сјај пионер waterborne завршува и не-токсични, нула-остатоци тешко површината на подот средства за чистење и продолжува да се подигне бар во производот перформанси.Брз Сјај беше првиот производител во подот грижа индустрија да нудиме целосна, подготвени за употреба кат заврши и подот чистење формулации кои се Побезбеден Избор уверение за квалитет.За потрошувачите, за чистење и wellness се повеќе меѓусебно концепти и нивните инвестиции во вредни тротоарите, како тврдо дрво и камен се направи квалитетна грижа на оваа инвестиција е важна и зголемувањето на тренд.Нашето ветување ќе биде да се продолжи подобри квалитетот производи кои обезбедуваат "WOW" сјај на вашиот подови со здравјето на вашето семејство се во умот.Ние ќе се обезбеди одржлив резултати кои ја испорача вредноста и влијанието на нашите потрошувачи.Тоа е она што е внатре што се брои и ние секогаш ќе се фокусира на лесно чистење живеење.

R

Избор на клиент