.

.

Оранжерија Мириси Засекогаш Фиренца Омилени Подарок Сет, Вклучува Парфем + Туш Гел + Лосион за Тело, Диви Peonies & Лили, Сет од 3

Оранжерија Мириси Засекогаш Фиренца Омилени Подарок Сет, Вклучува Парфем + Туш Гел + Лосион за Тело, Диви Peonies

DEN 827.76
Залиха

ЗАСЕКОГАШ ФИРЕНЦА ОМИЛЕНИ : Забавена од илјада-годишниот cobblestones, ви прошетка со време да ги поштеди низ улиците богата со историја и топло Фиренца воздух.Peonies, килибар и лили се мешаат под Тоскански сонцето, и ќе видите убавината онаму каде што духот на Ренесансата живее.Овој сет од 3 вклучува Eau De Parfum (0.64 Fl Мл/14m L), патување големина Лосион за Тело (1.7 Fl Мл/50мл), и патување Туш Гел (1.7 Fl Мл/50мл).ИНТЕНЗИВНА & DARINGLY ПОТЕНТЕН : Нашата Засекогаш Фиренца Eau De Parfum парична казна мирис е светска класа, добро дизајнирани, исклучителен квалитет и создадени со свој специфичен карактер.Долго-траен, потентен, интензивно се концентрирани и апсолутно зависност, ова EDP е, исто така, совршено големина за патување во 0.47 Fl Мл стакло спреј шише со елегантен златни детали.Слој со вклучени појавување Туш Гел & Тело Лосион за совршено хармоничен лични мирис без мирис судир.НАВЛАЖНУВАЧКИ & НЕГУВАЊЕ : Кој неверојатна текстура која envelops кожата, нашите Засекогаш Фиренца Лосион за Тело е збогатен со Шеј Путер да придавам влогови и јадев сува кожа, Кајсија Јадрото на Нафта за своите анти-стареењето својства, Шипинка Масло да придавам влогови и разлиствам, Алое Вера за своите смирувачки, ладење и навлажнувачки својства, како и Витамин Е Ацетат за додаваат антиоксиданси.ХИДРАТАНТЕН & БЛАГОТВОРНО : Нашата Засекогаш Фиренца Туш Гел delicately пени на кожата за чувство на сензационални хидратација со ниту еден од стегање или сушење сензација искусни со помала производи, и е збогатен со Масло од Кокос и Шеј Путер за да го негуваат и хидрат, Алое Вера за своите смирувачки, ладење и навлажнувачки својства, Овес Екстракт на благо се очисти, и Витамин Е Ацетат за додаваат антиоксиданси.ЧИСТА & СУРОВОСТ-СЛОБОДНО : Интензивно fragranced и исполнет со сето она што е одлично за вашата кожа, Оранжерија Мириси производи се направени со користење на чиста, суровост-слободен формули.Не Parabens, Не Silicones, Не Штипки, не се тестирани на животни и 100% Вегетаријанска-пријателски.

R

Избор на клиент