.

.

KIWIHOME Приклучете го Полначот за да се Префрлите и да се Префрлате Лајт, Преносни Полнење Стојат Ладење Станица со Вентилаторот за Ладење и Потпирач за Исклучете и Вк

KIWIHOME Приклучете го Полначот за да се Префрлите и да се Префрлате Лајт, Преносни Полнење Стојат Ладење Станица

DEN 239.76
Залиха

Како Држачи.Може да помогне да се продолжи животот на вашиот уред.ВО странска валута и CE сертификат, додадете безбедноста и сигурноста на вашата опрема.Оваа полнење стојат станица изградена-во вентилаторот за ладење може да им помогне на вашиот Вклучете или Исклучете Лајт остане кул и не се грижите за се прегрее за долго време игра.Вентилаторот За Ладење Дизајн.Постојат два брзи-прилагодете грбови кои држете го вашиот Вклучете или Исклучете Лајт цврсто, заштита на вашата уреди од намалувањето или гребење.Вентилаторот за ладење дизајн : Со вграден систем за ладење вентилатор, ова полнење клупа можат ефикасно да помогне да се олади вашиот Вклучете или Исклучете Лајт и продолжување на животниот век на батеријата на вашиот уред. 3-во-1 Мултифункционален Ладење Полнење на обвинителна Клупа.Ставање на конзолата на штанд на соодветен агол може да се види на екранот додека се полни, и на полнење и играње игри можат да се извршуваат истовремено.Тоа ви овозможува да се игра за еден подолг временски период во вашите омилени игри, не грижете се за полнење додека играте.

R

Избор на клиент