.

.

Сатенски Наредени Хаубата Спиење Beanie Ноќ Капа за Спиење Маска Кадрава Коса Заштита Шапка Пациенти се Грижи за Жените и Мажите

Сатенски Наредени Хаубата Спиење Beanie Ноќ Капа за Спиење Маска Кадрава Коса Заштита Шапка Пациенти се Грижи за

DEN 335.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична затворање.Високо-квалитетни материјали - Нашите Свилен Сатен Спиење Капа за Кадрава Коса надворешниот слој е направен од дише чист памук , со мека текстура, поставата е направен од високо-квалитет Spandex сатен.Со нашата коса хаубата beanie ,кој може да се заштити вашата коса и да ја задржите вашата фризура.Ако имате кадрава или брановидна коса, знаете дека сон може да предизвика сериозна неред Погоден за повеќето жени и мажи.Прилагодлива Големина Дизајн - Најновите на капи за капење) за жени и мажи прилагодлива големина дизајн,им дава сила на нашиот сон шапка може да се вклопи во главите на повеќето големини,свила спиење ззп може да се задржи главата безбедни и стабилни.Мека и дише.Заштита на Вашата Коса - Нашата целосна покрие високо-квалитетни сатен капи се спречи вашата косата од сушење предизвикани од триење помеѓу косата и абсорбента материјал како памук.Оваа меки шапка помага во намалување на виткање на косата, заплитане и чистење.Намалување на времето што го трошат на нега на коса во утринските часови и да добиете повеќе слободно време за да направите значајни работи, како што спие малку подолго.Широк Спектар на Апликации - На headwrap е погодно во секојдневна употреба.Тоа е добар помошник кога ќе се мијат твоето лице.Тоа може да работи како на тренингот шапка кога ќе се трчање, велосипедизам и играње на кошарка, или како дневен главата носат кога шета или на windy дена.Можете да го носат за миење на лицето, што го сочинуваат, или капење, па дури и за вршење на работа.Се разбира, овој производ е исто така погоден за chemo пациенти. 100% Задоволство - Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

R

Избор на клиент