.

.

JYDQM Креативни Вино Стакло Обетки, Белегзија Складирање Багажник, Накит Екранот Стојат, Earring Багажник, Складирање Кутија (Боја : Б)

JYDQM Креативни Вино Стакло Обетки, Белегзија Складирање Багажник, Накит Екранот Стојат, Earring Багажник, Складирање

DEN 1684.80
Залиха

Користете Обетки, ѓердани, белегзии, обетки, белегзии, уво клипови и други домашни декорација за складирање, решетки продавница продавници и други накит, козметика, накит и складирање.Дизајн на накит стои со солидна боја дизајн, едноставни и стилски.Материјал : висок квалитет на нови PP материјал.Големина на : Вино стакло 21*10.5*27cm.Материјал : трајни.Боја : Б.

R

Избор на клиент