.

.

БОШ RS6044 Екстра-Мека Кука-&-Јамка Сандер Поддршка Подлога , Сива

БОШ RS6044 Екстра-Мека Кука-&-Јамка Сандер Поддршка Подлога , Сива

DEN 409.68
Залиха

Екстра нежно, кука и јамка.Флексибилни, општа намена и гумена подлога им овозможува на рамна или контура пескарење без gouging.Идеален за рамни површини и брзо отстранување.Одлично за општа намена и пескарење и полирање.Шест-инчен дијаметар.Шест-дупка поддршка подлога за притисок осетлив лепило пескарење дискови.Флексибилни, општа намена и гумена подлога им овозможува на рамна или контура пескарење без gouging.Се вклопува Бош сандер модели 1250 DEVS, 3727 DEVS и ROS65 VC.

R

Избор на клиент