.

.

Lomani Ab Дух Милионер Со Lomani за Мажи - 3.3 Оз Edp Спреј, 3.3 Оз

Lomani Ab Дух Милионер Со Lomani за Мажи - 3.3 Оз Edp Спреј, 3.3 Оз

DEN 768.00
Залиха

Лансиран од страна на дизајн на куќа на lomani.Оваа вуди флорални мирис има мешавина од бергамот, зелено јаболко, cardamom, мандарина портокал, coriander, оревче, ким, и јасмин белешки.Погоден за сите типови на кожа.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Lomani.Оваа вуди флорални мирис има мешавина од бергамот, зелено јаболко, cardamom, мандарина портокал, coriander, оревче, ким, и јасмин белешки.

R

Избор на клиент