.

.

JYDQM Обетки Накит Складирање Кутија Заградата Ѓердан Складирање Рек Екранот Стојат Метал Екранот Стојат

JYDQM Обетки Накит Складирање Кутија Заградата Ѓердан Складирање Рек Екранот Стојат Метал Екранот Стојат

DEN 844.80
Залиха

Топ-ниво мулти-цел тип : Поголем додатоци може да биде поставена на празен куки.Тежина : 0.19 кг.Лесен пристап до додатоци : Секој кој има своја локација и е опремен со повеќе единици за складирање; може да висат ѓердани и накит за да вметнете уво studs во mezzanine складирање.Дизајн е за да можете лесно да пристапите до додатоци. 18 врвот куки : може да се користи за да се откажам ѓердани, прстени, накит.Двоен-линија обетки вградени слој : секое парче на накит има своја позиција.Топ-ниво мулти-цел тип : Поголем додатоци може да биде поставена на празен куки.Тежина : 0.19 кг.Лесен пристап до додатоци : Секој кој има своја локација и е опремен со повеќе единици за складирање; може да висат ѓердани и накит за да вметнете уво studs во mezzanine складирање.Дизајн е за да можете лесно да пристапите до додатоци.18 врвот куки : може да се користи за да се откажам ѓердани, прстени, накит.Двоен-линија обетки вградени слој : секое парче на накит има своја позиција.Функција : нараквица, клуч, накит екранот, итн.Применливи простор : desktop Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други products Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент