.

.

ZASUN Плус Големина Долг Ракав Блузи Жени,Модата Жените О Деколте, Суичери,Симпатична 3D Животни Мачка Коњ Печати Лабава Одговара Blause за Жените Тинејџерски Девојки По?

ZASUN Плус Големина Долг Ракав Блузи Жени,Модата Жените О Деколте, Суичери,Симпатична 3D Животни Мачка Коњ Печати

DEN 376.08
Залиха

❤️(〃'▽'〃) Здраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата топла мала продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!❤☎ Добредојдовте на ♚ZASUN♚ , ние посакуваме да имате среќен шопинг,ние нудиме различни видови на големо производи за вас.❤Тоа ќе биде совршен за да се спарите со панталони, leggings или фармерки за еден неврзан уште трендовски изглед, погоден за пролет, есен или зима.34" Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 42cm/16.40" Ракав : 62cm/24.✔♚♚【Материјал】 : Тоа е направен од висок квалитет на полиестер материјал погоден за сите жени да носат.

R

Избор на клиент