.

.

camRade Wetsuit PXW-FS7 Mark II Водоотпорен Камера Покритие за dslr фото Камера Најлон - Водоотпорен Камера Опфаќа

camRade Wetsuit PXW-FS7 Mark II Водоотпорен Камера Покритие за dslr фото Камера Најлон - Водоотпорен Камера Опфаќа

DEN 5016.00
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Cam Rade Wet Suit - Водоотпорен Zippered Торбичка - Cam Rade 5 Годишна Гаранција.Компатибилност : Sony PXW-FS7 M2 Камера.На Wet Suit е специјално дизајниран за Sony PXW-FS7 M2 Камера.

R

Избор на клиент