.

.

1 Грам 98% Isoquercitrin/Isoquercetin, КУД 482-35-9

1 Грам 98% Isoquercitrin/Isoquercetin, КУД 482-35-9

DEN 14400.00
Залиха

Поголем цел & Супер изненадување цена. [Рок на важност] : 2 години Пакување : 20mg, 50mg, 100mg, 1g, 10g, 100g, 1kg..фирмата може да обезбеди големи количини според потребите на клиентите, и пакет согласност со барањата на клиентот. [Англиски име] : 【CAS Број】 : 482-35-9 [Молекуларна формула] : C21 H20 O12 【Молекуларна Тежина】 : 464.1 [Изглед] : бел прав 【Чистота】 : ≥98% [Идентификација метод] : Маса, NMR [услови за Складирање] : 4℃ ладилник, печат и заштитен од светлина [Анализа метод] : HPLC-ТАТО или/и HPLC-ELSD [Употреба] : содржини определба, идентификација, итн. [Оптичка ротација] : Додавање [Валидност] : 2 години.

R

Избор на клиент