.

.

JYDQM Lacquerware Ретро Накит, Кутии Кинески Стил за Складирање Свадба Подароци Прстен Кутии Свадба Подарок

JYDQM Lacquerware Ретро Накит, Кутии Кинески Стил за Складирање Свадба Подароци Прстен Кутии Свадба Подарок

DEN 13198.56
Залиха

На ретро богатство градите со антички бакар-обоени заклучување може да го напуштите вашиот дом одлична класична атмосфера.Гроздобер форма, карактеристики на класичната ретро цвет шема.Голема како меморија кутија за на свадба или персоналните накит кутија.Убав подарок за вашите најблиски, за роденден, годишнина, Ден на Мајката, Божиќ, исто така, совршен накит кутија да се стави на вашата пред cious накит.Флексибилност : Особено Погоден за Роденден, Исклучителен Подарок, Ретро Колектор, Свадба Centerpieces, Специјални Прилики, Годишнини, Оркестарот Салон.Жените и девојка е омилен накит складирање кутија.

R

Избор на клиент