.

.

Обраснат на лице-Чистење со Четка Лице Massager Електрични: со Меки Силиконски, Водоотпорен Sonic Vibrating Кожата Чистење и Exfoliating, Лицето Машини за Длабоко Чистење Масажа за

Обраснат на лице-Чистење со Четка Лице Massager Електрични: со Меки Силиконски, Водоотпорен Sonic Vibrating Кожата

DEN 383.76
Залиха

✅ 【Лице-Чистење со Четка Уред】 : Здобијат со различни доверба во вашето лице со подлабоко, почиста, помладите, поубав тен.Нежно отстранете тврдоглав шминка, длабоко чисти порите, ја намали blackheads со максимална моќност d подобро со некои чистење алатки.Анти-стареењето масажа на владата може да ви помогне да се избалансираат фини линии и брчки.кога ќе се користат за нега на кожата суштина, оваа функција може да се промовира апсорпција на хранливи материи во нега на кожата производи, лесно да се реши проблемот на слоевита по користење на производи за нега на кожата, во исто време масажа мускулите на лицето се подобри еластичноста на кожата и враќање на кожата цврстина и еластичност.моќ очисти, нежна и мека, која ги отстранува направи подобро од традиционалните средства за чистење.длабоко чистење на уредот помага да се отстрани нечистотијата, шминка, и други пора-затнување нечистотии.лицето уред ќе те оставам со значително поблаги, поздрав изглед на кожата.

R

Избор на клиент