.

.

LANXUN Дигитална Камера за Деца,2.0 Инчен IPS Играчки Дигитален Видео Камера за Роденден, Деца Камера со 32GB SD Картичка за 3-8 Години Девојчиња Момчиња

LANXUN Дигитална Камера за Деца,2.0 Инчен IPS Играчки Дигитален Видео Камера за Роденден, Деца Камера со 32GB SD

DEN 527.52
Залиха

♚【Снимање Ефект s желба за истражување и интерес за фотографија, деца камери опремени со голем број на различни функции, како што се интересни фото ефекти, тајмер снимање функции, и едукативни игри кои го поттикне размислувањето,итн.Стилски изглед и моќни функции прават деца трпение да го истражува надворешниот свет.Предупредуваат Совети : . ◎ Ве молиме откине заштитна фолија за екран и леќи на камерата пред да го користите. ◎ деца дигитална камера Максимална поддршка за 32 GB мемориската картичка.Ве молиме да ја форматирате картичката пред да ја користите.Answer : ___________________________ Note : (Подарок 32 GB SD-Картичката и е вметната во card slot,не поединечно пакувани ). ◎ Поради долгото време на транспортот, деца камери батерија ќе се во ниска моќност, ве молиме полначот пред да ја користите, не го вклучите полначот.(Само снабдување 5 V 1А полнач.Ве молиме не користете повеќе од 5 V полнач, во спротивно може да го оштети уредот.). ◎ Не победи или да се притисне на дигиталната камера за да се избегне оштетување на внатрешни електронски компоненти.(Ако постои било каков дефект,како што се : празен екран не одговора, несреќа,итн., ве молам користете го ресетирате pin за да го кликнување на reset дупка по отстранувањето на ТФ-картичка.). ◎ Играчка дигитална камера е електронски производ кој не е водоотпорен.Не го изложувајте на камерата за да јавните вода.

R

Избор на клиент