.

.

Леопард Табличка Рамка за Квалитет Метал Алуминиум Cheetah Леопард Браун Автомобил Покритие Ознака Носителот Рамки со 2 Дупки и Завртки 12 x 6 Инчи Декорација за НАС Воз?

Леопард Табличка Рамка за Квалитет Метал Алуминиум Cheetah Леопард Браун Автомобил Покритие Ознака Носителот Рамки

DEN 335.76
Залиха

【Материјал】леопард табличка рамката е направена од премиум квалитет на алуминиум, кој е издржлив за долготрајна употреба. 【Големина】леопард табличка рамка мерки за 12" x 6" , кој одговара на повеќето Америка и Канада Авто табличка. 【Уникатен Дизајн】Нашите табличка рамка со леопард дизајн е уникатен и стилски, со што ќе се привлечат сите внимание. 【Пакет се Вклучени】1 x табличка рамка(вклучувајќи завртки). 【По продажба на Услуги】Ако сте незадоволни со нашите табличка рамка, вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време.Боја : Cheetah Леопард Браун.

R

Избор на клиент