.

.

Aexit 6 Компјутери Абразивни Тркала & Дискови 4 x 20mm Пескарење Размавта Диск Мелење Тркала 320 Ронки за Површината Мелење Тркала Агол Мелница

Aexit 6 Компјутери Абразивни Тркала & Дискови 4 x 20mm Пескарење Размавта Диск Мелење Тркала 320 Ронки за Површината

DEN 350.40
Залиха

Главен Материјал : Смола Крпа, Абразиви; Пакет Содржина : 6 x Размавта Пескарење Диск.Име на производ : Размавта Пескарење Диск; Тежина : 242g.Внатрешниот Кол. : 20mm/ 0.8"; Главна Боја : Црна, Кафеава.Надворешниот Кол. : 100mm/ 4"; Дебелина : 10мм/ 0.4".Ронки : 320; Остава Број : 72. Погоден за метал, Железо, Лесна челик, Нерѓосувачки челик, etc Light брзо, огледало светлина ефект е добро и не е лесно да се изгребат површината на металот.Користи широко во aerospace, фабрика за одржување, леење, автомобилската, метални изработка и shipyards.

R

Избор на клиент