.

.

Fascinations Метал Земјата Старата селска Црква 3D Метал Модел Комплет

Fascinations Метал Земјата Старата селска Црква 3D Метал Модел Комплет

DEN 262.80
Залиха

ХОБИ МОДЕЛ КОМПЛЕТ – Unassembled модел спакувани во плик со лесно да се следат инструкциите.Идеален за возраст од 14 години и нагоре.БЕЗ ЛЕПАК ИЛИ ЛЕМЕЊЕ е ПОТРЕБНО – Делови може да биде лесно да се исечени од метални листови.Пинцети се препорачува алатка за свиткување и свиткување на конекција табови.СТАРАТА селска ЦРКВА – 2 Лист Модел со умерена нивото на тежина.Собрани Големина : 3.75 L 1.50 x W x 3.50 H инчи.ОД ЧЕЛИК ЛИСТОВИ ЗА 3 D – Pop-out на парчиња и да се поврзете со користење на картичките и дупки.Вклучува што може да се види инструкции.МНОГУ ДЕТАЛНИ ГРАВИРАНИ МОДЕЛ – Прикажете го вашиот 3 D модел откако ќе заврши - се соберат и да се изгради на сите нив.Повеќето од овие цркви се препознатливи по нивните Столар Готски дизајн кој карактеристики дрва рамка за градење, дамка стакло прозорци, детални трим и укажа arched прозорците и вратите.За генерации, овие цркви се служи како втор дом за многу Американци и се камен темелници на многу рурални заедници.

R

Избор на клиент