.

.

uxcell Автомобил 420mm Должина М8 Тема 250N Сила Топката Заеднички Лифт Поддршка Гас Пролет Остане 2 Компјутери

uxcell Автомобил 420mm Должина М8 Тема 250N Сила Топката Заеднички Лифт Поддршка Гас Пролет Остане 2 Компјутери

DEN 996.72
Залиха

Топката Центар Растојание : 403mm/16"; Агол на Топка Заеднички Големина : 38 x 28 x 16mm/ 1.5" x 1.1" x 0.63" (L*W*D); Име на Производ : Гас Пролет.Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : - 2 x Гас Пролет.Боја : Црна,Сребрена Тон; Димензија : 420 x 18mm/16.5" x 0.7" (L*Макс.W).Сила : 250 N; Род Големина : 160 х 8мм/6.3" x 0.3" (L*D).Цевка Големина : 200 x 18mm/8" x 0.7" (L*D); Машки Конец Големина : 8 x 15mm/0.3" x 0.6" (D*L).Гас извори се идеални движење контрола на уреди за кревање, одржување, counterbalancing, како и обезбедувањето поддршка за апликации како што се хоризонтално шарки врати, капаци, капи и canopies.Гас извори имаат многу широк спектар на области на примена како што се автомобилската, мебел, градежни, машинска индустрија и др.

R

Избор на клиент