.

.

Ралф Лорен Поло, Црвена Мажите 4.2 оз EDP Спреј

Ралф Лорен Поло, Црвена Мажите 4.2 оз EDP Спреј

DEN 3359.76
Залиха

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Ралф Лорен во годината за 2013. Оваа вуди зачинета мирис има мешавина од брусница, килибар, кафе, грејпфрут, вуди белешки, лимон, шафран, и мудрец белешки.Тоа е долготраен мирис.Се препорачува за секојдневна употреба.Зголемување на интересот и на кожата пријателски fregrance.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Ралф Лорен.Сензуална mens келн направена со модерна мешавина од топла ѓумбир се продлабочува со ароматични мудрец и заокружи со богати, природни шуми и мошус договор за траен впечаток на топло сензуалност.

R

Избор на клиент