.

.

Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5-06 Стерео Аудио Печ-Кабел 3,5 мм TRS Машки Приклучоци, Злато Контакти, Директно Конектори, 6 Нога

Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5-06 Стерео Аудио Печ-Кабел 3,5 мм TRS Машки Приклучоци, Злато Контакти, Директно Конектори,

DEN 204.96
Залиха

Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5 Стерео Аудио Patch Кабли се обезбеди високо-крај audiophile звук помеѓу уредите опремени со 3.5 мм (1/8") минијатурен стерео аудио приклучоци.Светски познатиот за неутрален тон и бучава одбивање, Mogami ЗЛАТО серија patch кабли се aficionado е најдобар избор за неверојатно јасно, професионална аудио.Дизајниран да биде издржлив, Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5 Стерео Аудио Patch Кабли се жичен со Mogami Високи Перформанси Superflexible Микрофон Кабел и опремени со директно злато-контакт конектори.Кој посебно заштитените проводници и абразија-отпорни ПВЦ јакна, овие кабли се солиден, флексибилен и лесно да се справи.Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5 Стерео Аудио Patch Кабли се компатибилни со речиси сите уреди опремени со 3,5 мм мини-стерео аудио влез или излез џек : одлична за употреба со десктоп и лаптоп компјутери, надворешните набљудувачи и звучници, телевизии, домашно кино системи, аудио/видео корисници и стриминг уреди, смарт телефони, таблети, преносни аудио плеери и звучници, слушалки, и безброј други уреди.Оваа Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5-06 Стерео Аудио Patch Кабел е 6 метри должина.На Mogami ЗЛАТО 3.5-3.5 Стерео Аудио Patch Кабел серија исто така е достапен во 3, 10, 15 и 20 метри должина.Mogami Живот "Нема Изговори" Гаранција : сите нови Mogami кабли вклучуваат Mogami е Ограничен Живот "Нема Изговори" Гаранција на оригинални набавувачот и со гордост се поддржани од страна на Mogami и нивната посветена мрежа на Овластени продажни агенти.Ве молиме референца целината на Mogami Кабел е Ограничен Живот "Нема Изговори" Гаранција спецификација за целосна детали.Големина : 6 Нога.

R

Избор на клиент