.

.

КОДАК PhotoGear 62 Лесен Tripod | Компактен 3-Дел Флип-Заклучување на Алуминиум Tripod Прилагодува 22-62, QuickRelease Плоча, паметен Телефон Адаптер & 1/4 да 3/8 Завртка, Меур Ниво, футрола,

КОДАК PhotoGear 62 Лесен Tripod | Компактен 3-Дел Флип-Заклучување на Алуминиум Tripod Прилагодува 22-62, QuickRelease

DEN 959.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .СТРАШНИ СЕКОЈДНЕВНО ПАТУВААТ TRIPOD Супер Лесен Дизајн Обезбедува Крајната Погодност за Хоризонтален, Вертикален, Природа & Патување Фотографија се Протега Од Минимум 22" до Максимум 62" Висина за Неверојатна На Сет Флексибилност Пука Долго Изложености & Изостри Квалитетот на Фотографијата.ИЗДРЖЛИВИ АЛУМИНИУМСКА КОНСТРУКЦИЈА Нога Цевки се Цврсти & Силна, но, Сепак, Лесен & Компактен Доволно за Патување Огради Надолу до 23" за Не-Грижа за Складирање Гума Вртливата Нозе Обезбеди Сигурен Стабилност на Плочка, Тврдо, Трева, Чакал и Други Различни Површини & Терен.СУПЕРИОРЕН МОБИЛНОСТ & КОНТРОЛА 3-Начин Главата Поддржува 360° Поместување & Panning на Хоризонтална & Вертикална Авиони Уживаат Целосен Опсег на Движење—Одлично за Промена на Насока или Акција Снимки Комплет Вклучува Брзо Ослободување Плоча & 1/4"-3/8" Завртка Адаптер 8.8 Lb.Максимален Капацитет.Се ПРИЛАГОДУВА и НА ВАШАТА ОКОЛИНА Откријат Бескрајни Снимање, Снимањето & Обликување Можности!Tripod Карактеристики Брз Флип-Lock System & 3 Секции за Флексибилни Висина на Вредноста, исто Така, Содржи Вграден Во Балон Ниво, Центар Засилувач & Носат Рачка за дополнителна Стабилност & Рамнотежа.СОВРШЕН СТАРТЕР СЕТ Прифатлива Систем е Лесно да се Постави за Photogs & Videographers на Секое Ниво на Вештина Вклучува БОНУС торбичката за Заштита на Вашата Опрема и Бесплатно Tripod E-Водич за Разбирање на сè што Постои да Знаете За Tripods & Monopods Водечки Избор за Природата & Спортски Фотографи, Блогери, Vloggers, You Tubers и Повеќе.Без разлика дали сте снимање на истегне пејзаж, кои се движат брзо река или високо-акција фудбал, совршен шут бара рамнотежа и контрола.Сега, можете да го подобрите вашиот занает во било со поставување на Фото Опрема Лесни Tripod од КОДАК.

R

Избор на клиент