.

.

FOODLE Пченица Слама Dinnerware Групи - (28pcs) Лесни & Трајни Јадења - Микробранова & машина за миење Садови Безбедно - Совршени за Кампување, Пикник, RV, ученичкиот дом - Чинии, Ча

FOODLE Пченица Слама Dinnerware Групи - (28pcs) Лесни & Трајни Јадења - Микробранова & машина за миење Садови Безбедно

DEN 887.76
Залиха

Тука е листа на се она што се добие во собата : .Типичен јадења се тешки, кревка, и често се одбива.Машина за миење САДОВИ, ЗАМРЗНУВАЧ & МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО Нашите dinnerware е погодна за употреба во машина за миење садови, замрзнувач или во микробранова печка.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПЧЕНИЦА МАТЕРИЈАЛ Направен од природни пченица слама влакна и храна одделение PP.9", Висина 1.Топла храна е брз, лесен и удобен со овие јадења.Секој производ доаѓа во 4 убави бои : Беж, Green, Blue & Розова. ● 4x Сад : Ширина 5.Ние се преземат посебна грижа за да се обезбеди собата е естетски и одговара на вашиот вкус, и го прави среќни во секое време можете да го видите тоа.ЛЕСЕН И ТРАЈНИ Уморни од тешки, оштетени и испукани јадења?Foodle производи се дизајнирани да траат и да се спречи од кршење и chipping. ● 4x Првенство : Ширина 3", Висина 4", Капацитет 12oz.BY КУПУВАЊЕ на НАШАТА SET ЌЕ се ДОБИЈАТ СИТЕ ПРОИЗВОДИ што ВИ ТРЕБА ВО ЕДЕН : 4 чинии, 4 чинии, 4 чаши и 4 прибор за јадење сетови.Тука е dinnerware сет кој го снима ќе се расправаме!.Се загрее вашиот остатоци во микробранова или скривам храна во замрзнувачот за секунди (или третини!) подоцна.Претпазливост : Не се за употреба во рерна.Трајни, Одржлив Dinnerware Поставува за Надворешна Јадење и Повеќе.Прегратка повеќе за помалку со нашите Dinnerware Групи - ДОДАЈ во КОШНИЦА.Користете го за училиште, на работа, излети, или кампување без никакви грижи. ● 4x Прибор за јадење Поставен : 1 вилушка, 1 лажица, 1 нож, 1 случај.Секој производ доаѓа во 4 бои : Беж, Зелена, Сина и Розова.Тоа е 100% BPA free, не-токсични, без мирис и еколошки.Земајќи dinnerware поставено во и од кујната за надворешна јадење е тешко.Воведување - Foodle е Житни Слама Dinnerware Сетови.Производот е исто така многу ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - со само топла вода и сапун, плочи се чисти во секунди!. ● 4x Плоча : Ширина 8.Собата е лесен и безбеден за децата да го користат.Размислување за чистење нив?Собата е лесно да се исчисти само со вода и сапун.Максимална отпорност на топлина во микробранова е 248℉ за 5 минути.Изненадување вашите пријатели и семејство со давање на нив еко пријателски, обновливи dinnerware поставува како подарок!.

R

Избор на клиент