.

.

Сончево Дома 50 Грам (20 Пакети) Силика Гел Премиум Безбедно Силика Гел Пакети Desiccant и Dehumidifiers – Батерија Силика Гел Пакети за Влага Апсорбер

Сончево Дома 50 Грам (20 Пакети) Силика Гел Премиум Безбедно Силика Гел Пакети Desiccant и Dehumidifiers – Батерија

DEN 477.12
Залиха

5~1 час на 200-250 °F. Микробранова : Одмрзне пакети за 1-2 минути. [ Лесно Reactivation ] Можете да ја користите или рерна или микробранова за reactivation.Ве молиме имајте во предвид дека нејзината тешко да се дефинира колку дена пакет може да биде трае или колку брзо боја ќе се промени,векот на траење извршено со употреба средини.07 Во) - 4mm(0.Масло Отпорни.5~1 час на 200-250 °FMicrowave : Одмрзне пакети за 1-2 минути. (Тоа зависи од ефикасноста на микробранова печка, па препорачливо е да се намали на 1 минута зголемувања и повторете го тоа неколку пати.Пакет Големина : 9.13 inches Silica Гел Монистра, Големина : Прибл.Microwavable во многу влажни услови препорачуваме употреба на повеќе пакети да бидат поефикасни.15 Во)Состојка : Силика Гел.Едноставно ни e-mail на проблемот, и ние ќе се грижи за вас.

R

Избор на клиент