.

.

Благодет КОПАЧКА™ Екстра машина за миење Садови Безбедно Послужавник за употреба со КОПАЧКА Бебе Висок Стол – Бела

Благодет КОПАЧКА™ Екстра машина за миење Садови Безбедно Послужавник за употреба со КОПАЧКА Бебе Висок Стол – Бела

DEN 467.76
Залиха

ЕКСТРА ЛЕСНО : екстра бебе висок стол послужавник за вашиот Благодет Копачка Висок Стол.НАВИСТИНА ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Лента е машина за миење садови безбедно, или за мали мензи, само избришете го мазна површина надолу.Крупните : Овој висок стол седиште лента е наменета да им даде на вашето бебе дополнителна соба за време на mealtimes.ЧИСТА ПОГОДНОСТ : Со екстра highchair фах, можете да користите еден, додека другите се исчистени.Боја : Бела | Стил : Стол Послужавник.

R

Избор на клиент