.

.

HHIP 3000-0062 10 Парче Дијамант Игла Датотека во Собата, Средно Груб, 5 1/2 Долго со 2 на Дијамант

HHIP 3000-0062 10 Парче Дијамант Игла Датотека во Собата, Средно Груб, 5 1/2 Долго со 2 на Дијамант

DEN 533.28
Залиха

Пакет Димензии : 1.5 L x 1.5 H x 4.0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 3000-0062. Може да се користи на карбид, појачани челик, стакло и керамика.Направени со тврд хром обврзници кои дава долг живот и носи исклучително добро.Вкупна Должина 5-1/2" .Дијамант импрегнирани Должина : 1-9/16".Во опремени торбичка.ВКЛУЧУВА ФОРМИ : 2 на круг, 2 од рака, 1 на плоштадот, Три - плоштадот, половина круг, barrette, рамна, нож.

R

Избор на клиент