.

.

Електричен Вентил 24v 3/4, Sprinkler Електромагнетниот Вентил, КООРДИНАТОР Вода Електромагнетниот Вентил, 24V DC Зона Вентил, 3/4 Нормално Затворен Месинг Електрични Електро?

Електричен Вентил 24v 3/4, Sprinkler Електромагнетниот Вентил, КООРДИНАТОР Вода Електромагнетниот Вентил, 24V DC

DEN 465.36
Залиха

[Добро Перформанси] : Нема потрошувачка на енергија, имаат директна стабилност на вода се прилагоди. [Добро Перформанси] : Нема потрошувачка на енергија, имаат директна стабилност на вода се прилагоди. [Месинг Изградба] : електрични електромагнетниот вентил е направен од висок квалитет на месинг материја, сигурен хард-носи, анти - и прецизни. [Функција] : Притисок регулирање на вентил (постојан проток вентил) функција слична на проток на вода switch. [Функција] : Ова електромагнетниот вентил не само што може да се задржи постојана струја постојан проток, но исто така може да спречи сува горење и мониторинг на протокот. [Лесен за Употреба] : Ова електромагнетниот вентил е лесно да се инсталира и да ги одржува, голем замена на скршени еден.Карактеристики : - Месинг кастинг структура е сигурен и хард-носи, анти - и прецизни.- Не потрошувачка на енергија, имаат директна стабилност на вода се прилагоди.- Притисок регулирање на вентил (постојан проток вентил) функција слична на проток на вода switch.- Оваа електромагнетниот вентил не само што може да се задржи постојана струја постојан проток, но исто така може да спречи сува горење и мониторинг на протокот.- Овој електричен вентил 24v 3/4 е лесно да се инсталира и да ги одржува.Спецификација : Вентил Тело : Brass Thread Големина : 3/4"Тежина : 238g Size : Прибл. 6 * 7cm / 2.4 * 2.8 inch Operating надморска Височина : ≤2500m / 8202ft Operating Температура : 0 - 40℃Оперативни Влажност : 5 > 11 >18 >32 Lifespan : >100 000 Пати Пакетот Вклучува : 1 x NC Вода електромагнетниот Вентил.

R

Избор на клиент