.

.

USB Харт Модем со 250 ohms Харт Јамка Отпорник Харт Предавател за Rosemount/ABB/KROHNE/E+H/YOKOGAWA

USB Харт Модем со 250 ohms Харт Јамка Отпорник Харт Предавател за Rosemount/ABB/KROHNE/E+H/YOKOGAWA

DEN 2025.36
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Примена : Компатибилен со сите регистрирани ХАРТ уреди и сите водечки ХАРТ конфигурација и мониторинг софтвер кој се користи RS232 сериски порт за нивниот интерфејс.USB : {Конектор : USB-A} {Компатибилност : USB1.1 и USB2.0} {Активни Струја : 1m [email protected] VDC}.Се прилагодат : Сите на windows систем.Windows 98/2000/XP/7/8/10. ХАРТ : {DC Јамка Напон : 50 VDC Max} {Demodulation Jitter : 12% од 1 bit Типичен} { Превозникот Откривање Threshod : 100m V Типичен} {Излезниот сигнал на ниво : 0.5±0.1 Vpp sinusoid @1200/2200 Hz}}.Ние нудиме една година гаранција и животниот век професионална техничка поддршка.Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно да ни каже.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

R

Избор на клиент