.

.

NOVIVON Читање Очила Жени 5 Пак, Сина Светлина Блокирање Читатели Гроздобер Мачка Очи Наочари Против Отсјај Филтер УВ Зраци (5 - Пак се Меша Боја на Цвет, 2.0)

NOVIVON Читање Очила Жени 5 Пак, Сина Светлина Блокирање Читатели Гроздобер Мачка Очи Наочари Против Отсјај Филтер

DEN 311.76
Залиха

[Ефикасно Анти Bluelight] Сина светлина блокатор зголемена леќа со UV400 заштита, да ви помогне филтер повеќе од 95% од штетната сина светлина кога читате книги, списанија или весници; веќе Не се грижите за главоболка, замор на очите или суво око предизвикани од продолжи со читање. [Напредни Материјали] Поликарбонат eyewear рамки, издржливи, флексибилен, лесен, погоден за долгорочно носи; Анти-рефлективен јасно HD леќа, точни зголемување сила, намалување на хроматска аберација. [Пролет Зглоб Дизајн] Жени најновите трендови стил; Пролет храмот дизајн намалува стискаш на главата, носи удобно носење искуство. [5 Парови на Сина Светлина Читање Очила] Сет од 5 pack стилски сина светлина блокирање читање очила, можете да поставите сет од очилата каде што треба да ја прочитате, што е погодно за секојдневна употреба. [Грижете се-бесплатна Услуга] Ако има било какви проблеми со очила, само нас контакт и ние ќе ви ги даде задоволително решение.

R

Избор на клиент