.

.

ROLLMOSS Гира Рек Стојат Само, 3 Нивоа на Тежина Дрво Решетката за Тегови, Компактен Гира Носителот, Дигање Гира Дрво Тегови Рек Гира се Залага за Домашна Теретана Орган?

ROLLMOSS Гира Рек Стојат Само, 3 Нивоа на Тежина Дрво Решетката за Тегови, Компактен Гира Носителот, Дигање Гира

DEN 383.76
Залиха

Оваа гира решетката е погодна за семејна употреба.До 3 групи на тегови може да се чуваат во време, што е многу погоден за лесни тегови.Тоа е издржлив. ????【Уредно чуваат】 : На кревање гира рек ви обезбедува удобен начин да се задржи вашата гира уредно чуваат.Затоплување : кога ставате тегови, ве молиме да се справи со нив, со грижа, а не удри нив насилно. Дрво дизајн помага да се зајакне чувството на модата и да додадете боја на спортот.????【Софистицирани производство】 : 3-слој тежина barbell решетката е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал по внимателна обработка и дизајн, што е силна, носат-отпорни, и издржливи.Оваа гира решетката може да биде многу добра за складирање тегови, така што тегови може да биде уредно поставени, ќе не направи хаос во домот. Дизајнот усвојува три-димензионални tripod дизајн со стабилна функција.

R

Избор на клиент