.

.

Преносни Четка за заби Случај Четка за заби Првенство: 2 парчиња Патување Пластични Паста за заби Сад Транспарентен Паста за заби Носителот на Организаторот за Дом?

Преносни Четка за заби Случај Четка за заби Првенство: 2 парчиња Патување Пластични Паста за заби Сад Транспарентен

DEN 511.20
Залиха

На уникатен дизајн ја прави четка за заби садовите за складирање совршен за надворешна патување, кампување, семејство, училиште, бизнис патување и исто така за подароци.преносни четка за заби првенство.Лесно да се отвораат и затвораат.Но, се уште може да го задржи вашето работи во безбедноста.преносни четка за заби кутија.Чувајте ја вашата четка за заби и паста за заби уредно со овој чување на организаторот.пластична четка за заби случај.Може да се користи за четка за заби и паста за заби чување дома или кампување.четка за заби контејнери.Нејзините толку лесен и компактен кои можете да ги носите секаде.пластична четка за заби првенство.Опис Транспарентен Четка за заби Првенство Преносни Паста за заби Држач за Чување Карактеристики - Материјал : ABS PC - Боја : Сива - Size : 20. 5 X6 X6cm 8. 06 X2. 36 X2. 36in Пакет, Вклучувајќи 2 парчиња складирање сад.

R

Избор на клиент