.

.

XIAO PEI Јога Гира Рек Салата Гира Поддршка Гира Поддршка Фитнес Опрема, Сместување Гира Стојат,Преносни Мултифункционален Домаќинство Мала Гира Решетката за Дома С?

XIAO PEI Јога Гира Рек Салата Гира Поддршка Гира Поддршка Фитнес Опрема, Сместување Гира Стојат,Преносни Мултифункционален

DEN 261.36
Залиха

[Уникатен Дизајн и Широк Примена] На гира решетката има заградата дизајн за да се избегне пречки или гребење при преземањето на тегови, Тежина плоча стои со гира заграда може да се стави во дом салата, гаража и салата.На гира решетката може да поставите поцинкуван тегови, цврсти тегови, rubberized тегови, насликани тегови, натопи тегови, како и други видови на тегови. [Супериорен Дизајн]Овој Дом Салата Рек Едноставна Зајакнат Челик Обезбеди Долговечност И Издржливост, Цврсти И Издржливи, Со Шупливи Дното Дизајн За Да Се Спречи Судир Или Гребење Кога Гира Е Отстранет. [Најдобри slotting] Противтежа плоча багажник , рамка со засилен челик поддршка цевки за да се овозможи различните видови на тегови да се врши. [Совршен Гира Складирање Рек] Тоа може совршено да ги зачувате вашите тегови, тие никогаш нема да се лаже и да се тркалаат на подот и никогаш не ја изгребат вашето подот. [Подобрен дизајн] рамката се опремени со подобрена цврсти челични цевки кои може да се користи за извршување на различни видови на тегови.На Barbell Носител Е Мал И Исклучителна, Лесен За Носење, Идеално За Спортски Сали, Канцеларии, И Семејства.Опис : Уникатен дизајн : на гира рек донесува поддршка дизајн за да се избегне bumping или гребење на тегови, Високо-квалитетни челик : На гира решетката е направен од високо-квалитетен челик и се трајни.Ова губење на решетката може да ги поддржи 80 фунти на тегови и е дизајниран да се сместат 2 пара на хексагонална гума хексагонална тегови.Широка примена опсег : на гира решетката може да бидат обесени на различни видови на тегови, како што се поцинкуван тегови, фиксна тегови, гума тегови, насликани тегови, и така натаму.Засилен дизајн : На гира рек усвојува засилен поддршка на челик, цевки, кои можат да поддржуваат различни видови на тегови.Капацитет на носивост : максималниот капацитет на носивост на гира решетката е 50kg, кои можат да ги задоволат вашите потреби.Материјал : Челик Процес : Прскање Категорија : Еден слој гира рек Карактеристики : Тоа може да се користи за чување на разни видови на тегови, како што се electroplating тегови, фиксна тегови, гума тегови, насликани тегови, итн.Тежина : околу 800g Големина : околу 32 x 11 x 10cm / x 12.5 4.33 x 3.93 во Гира рек x 1.

R

Избор на клиент