.

.

Pantech PANTECH UML290 Verizon 4G LTE USB Воздух Картичка Модем Мобилен Широкопојасен интернет (Продолжува)

Pantech PANTECH UML290 Verizon 4G LTE USB Воздух Картичка Модем Мобилен Широкопојасен интернет (Продолжува)

DEN 839.76
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 4 G-от за USB модем за Компјутери со брзина до 10x побрзо од 3 G (се поврзува преку 3 G во областите што не се сервисирани од страна на 4 G) Пати-далеку, 180 степени ротирачки приклучок за Надворешна антена конекторот при што треба сигнал се зголеми Со 4 G LTE е зголемена безбедност, можете да го допрете во повеќето VPNs со нула заостануваат време.

R

Избор на клиент