.

.

happyYEE Windbreaker за Жените Долг Ракав Lapel Копчето Overcoat Есен Зима Солидна Чипка-up Outerwear Бизнис Долго Палто

happyYEE Windbreaker за Жените Долг Ракав Lapel Копчето Overcoat Есен Зима Солидна Чипка-up Outerwear Бизнис Долго

DEN 1220.88
Залиха

: Голем НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.Носи оваа pullover ќе ја нагласи вашата слика и ќе добиете многу пофалби.◈◈ЗА ДЕТАЛИ ✦✦За превозот✦✦ : Препорачана Превозот : 5-10 Days.31" Ракав : 61cm/24.83" Должина : 98cm/38.41" Должина : 102cm/40.Женска Екипажот Вратот Преголеми Pullover Џемпер turtleneck долг ракав џемпер нерегуларни полите на повик pullover поврзана жените мрачно боја блокира краток џемпер долги ракави крои боја круг едноставна v деколте, pullover мека поврзана џемпер лесни поврзана кавга врвот поврзана џерси врвот тенок одговара на повик преголеми џемпери лабава мека буци поврзана долго batwing ракав жените лесни џемпери batwing лабава кашмир pullovers v деколте, долг ракав страна сплит лабава секојдневен поврзана pullover ракав v деколте, supersoft џемпер. : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.Професионални водоотпорен обложени, пената поставата и издржливи ткаенини гарантира најдобри задржување на топлина, Опуштено-одговара стил со брз-сува материјал. : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 102cm/40. (=^ ^=)????【 Добредојдовте на happy YEE ПРОДАВНИЦА】 ????(=^ ^=)(=^ ^=)????【 ЗА ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ 】 ????(=^ ^=)Нашите производи се дизајнирани да трае, и задоволството на клиентите е нашиот Прв Приоритет, Во случај на било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ветување за решавање на било какви прашања или проблеми што е можно побрзо. (Ако немате идеја за големината на табелата ве молиме да го купите во една или Две големина поголем од вообичаениот големина бидејќи Азија големина е помала од НАС).(=^ ^=)????【 ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ】 ????(=^ ^=)Производ големина : _ ❤️ ❤️Големина : S Големина.✦✦Големина✦✦ : објектот е на Азија Големина, ве Молиме одберете ја големината според големината на табелата во сликата не големина на табелата пред ставање на ред. : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98cm/38.16" Ракав : 59cm/23.

R

Избор на клиент