.

.

Совршена Слика Хемиски Пилинг Примерок Комплет - 7 Примероци на Вашиот Избор, 4 Професионални Лушпи, 1 Чистење, 1 Крем, и 1 Лице

Совршена Слика Хемиски Пилинг Примерок Комплет - 7 Примероци на Вашиот Избор, 4 Професионални Лушпи, 1 Чистење,

DEN 838.80
Залиха

4-6 недела снабдување на судењето големина професионални сила at-home хемиски peels, вклучувајќи и пре-кора, пост-кора, и подмладување на лицето, сите од удобноста на вашиот дом.Комплет вклучува 4 еднократна употреба кора влошки, 1 пред-пилинг чистење, 1 пост-кора поправка крем, и 1 лицето за нега на кожата третман.ЛУШПИ - Glycolic 30% Гел Кора, Glycolic 50% Гел Кора, Млечна 30% Гел Кора, Млечна 50% Гел Кора, Хидро-Glo Кора Влошки 40%, Ананас Тиква Ензим Кора од 30%, Revitaboost Кора Влошки 35%, Салицилна 20% Гел Кора, 15% Гел Кора, и Три-Јасност Кора Влошки 25%.Препарати за чистење - Анти-Стареењето Resurfacing Чистење, Салицилна Длабоко Гел за Чистење, и Хидро-Glo Кожата Осветлувајќи Чистење.MOISTURIZERS - Хидра-Поправка Навремено Крем и Хидра-Поправка Супер Крем.FACIALS - Microlumina Exfoliating Лицето Чистење, Море Камшик Краставица Detox Смирувачки Гел, Анти-Стареењето Peptide Mega MUD, и Exfoliating & Појаснување Ultra MUD.Обичај Примерок Кутија.Комплет вклучува 4 еднократна употреба кора влошки, 1 пред-пилинг третман на чистење, 1 пост-пилинг третман поправка крем и 1 лицето за нега на кожата третман.Придобивки.Прилагодено и формулирани од страна на нас, создаде совршено за вас.Нашиот Примерок Поле ви овозможува да го истражуваат нашите производи со леснотија и да се најде правото одговара за вашиот уникатен тип кожа.

R

Избор на клиент