.

.

Sony Алфа 7R IV Целосна Рамка Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата w/Висока Резолуција 61MP Сензор, до 10FPS со Континуиран AF/AE Следење

Sony Алфа 7R IV Целосна Рамка Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата w/Висока Резолуција 61MP Сензор, до 10FPS со

DEN 479.76
Залиха

Првата светска 61 MP full-frame назад-осветлени Exmor R сензор. 15-стоп динамичен опсег, 14-битни некомпресирани СУРОВИНИ, ISO 50 до 102,400. До 10fps континуирано снимање на 61 MP со AE/AF tracking.Следење во реално време и во Реално време Око БОЛЕСТ за човечки, животински и филм. 5.76 милиони точка UXGA OLED Tru-Пронаоѓач електронски визир.Стил : Телото Само | Конфигурација : Нова Верзија - a7 R IV.

R

Избор на клиент