.

.

Бик-о Мачка Отпадоци Мат Отпадоци Trapper Големина 24 X 15, Саќе Двоен Слој за Дизајн Водоотпорен Урина Доказ Материјал, 2-Слој Вовлекува Лесно Чистење Растера Контрола

Бик-о Мачка Отпадоци Мат Отпадоци Trapper Големина 24 X 15, Саќе Двоен Слој за Дизајн Водоотпорен Урина Доказ Материјал,

DEN 359.76
Залиха

На две-слој вовлекува систем им овозможува на сите ѓубре остатоци треба да се депонира.Супер мазна површина - не се мачат мачка шепи, како и други душеци.Овозможува лесен ги собереш и да се излее процес.Саќе Двоен Слој за Дизајн Водоотпорен Урина Доказ Материјал,трајни и Еко-пријателски ЕВА пена гума.Мерки за целосна 15 инчи од 24 инчи.Опис : Мат функција, Големина : 24*15 во Тежина : 0.8 кг Боја : Сива Материјал : ЕВА пена, Како тоа функционира?Двоен слој дизајн : двете-слој вовлекува систем им овозможува на сите ѓубре остатоци треба да се депонира На -како indentions фати ѓубре и остатоци тогаш долниот слој на ѓубре мат може да се одвои од врвот за да се ослободи остатоци во ѓубре.Саќе дизајн : Вие нема да се чувствуваат ѓубре кога ќе се шетаат на мат од отпадоци слезе преку големи дупки.Во меѓувреме заштита на мачки'?шепи од повреда.Како да се исчисти тоа?Отворите тастатурата и се прелива ѓубре назад кон кутија.Миење на мат со вода / користат вакуум / избришете ја со помош на влажна крпа.Удар-сува тоа во вашиот дом.Изработени од мек, трајни ЕВА материјал кој е тешко и да се перат.Нечистотијата се отстранува супер лесно по чистење на тастатурата.Како да се одржи тоа?Два начини да се продавница мат : 1.Пати на тастатурата на половина. 2.Roll up.Начин да се справи со набори : Како да се реши огради?Стави некоја тежина на набори (воскресна страна)за неколку дена.Матс ќе се претвори во станот во неколку ден!Капакот на мат во покрена страна насока.Помош на фен за да се загрее на огради ќе биде подобро. 100% Гаранција ве Молиме слободно контактирајте со нас кога имате било каков проблем, сигурно сме мило да ви помогне да се решат проблемите!.

R

Избор на клиент